Základní charakteristika

Informační systém LOGOpad Vám umožní vést kompletní kartotéku (vč. zdravotních záznamů), evidovat docházku pacientů (diář), vytvářet výkazy pro pojišťovny a statistický úřad. Jako výstup pro pojišťovny je buď přehledný seznam všech výkonů (pro externí zpracovatelskou firmu), anebo přímá generace souboru KDAVKA (pro odevzdání na portále pojišťoven).

Jelikož byl systém vyvíjen ve spolupráci s klinickými logopedy, ovládání je jednoduché a přizpůsobeno tak, aby jednotlivé úkony zabraly co nejméně času. Nezáleží na Vašich znalostech ovládání počítače - během pár minut budete umět systém hravě ovládat.

Celý systém beží na zabezpečeném a zálohovaném serveru (záloha celého serveru 1x denně, záloha databáze každou hodinu do 2 geograficky oddělených míst). Taktéž je systém ošetřen proti útokům hackerů. Veškerá komunikace mezi Vaším počítačem a serverem je šifrovaná (nehrozí odposlech citlivých údajů). Zabezpečení je srovnatelné se zabezpečením např. internetového bankovnictví.

Podívejte se na videotutoriál

V čem je jiný?

Jen pro Vás

LOGOpad je systém vyvíjen pouze pro klinické logopedy. Obsahuje pouze ty funkce, které opravdu potřebujete. Díky tomu je jednoduchý, přehledný a rychlý.

Je On-Line

Informační systém, na rozdíl od obyčejného programu nainstalovaného na Vašem PC, maté kdykoliv a kdekoliv k dispozici.

Nestaráte se o něj

Nemusíte myslet na žádné instalace ani aktualizace. O vše se postaráme my. Vy LOGOpad pouze používáte.

Nemusíte mít výkonné PC

Nezáleží na tom, jak výkonný počítač vlastníte. Stačí mít pouze internetový prohlížeč a přístup k internetu. Lze ho také používat na mobilním telefonu, tabletu, notebooku...

Nestojí hodně peněz

Protože si nekupujete žádný software na Váš PC (přístup k LOGOpadu si pronajímáte), neplatíte žádnou pořizovací cenu. Veškeré aktualizace a vylepšení jsou již zahrnuty do měsíčního paušálu.